menu mobile
 
5 7 6 8 1 2 3 4

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Vítejte ve Ski Apartmány Bublava
Nově vznikající horský apartmánový resort u sjezdových tratí .
65 parkovacími místy, wellness a restaurací.

O projektu


Vizualizace apartmánů Bublava u lyžařské sjezdovky

Projekt Ski Apartmány Bublava vám nabídne horské bydlení v kvalitním standardu. Tento komplex sestává z pěti apartmánových - bytových domů (A, B, C, D1, D2) rozdělených do tří etap. První z nich (budova A) je již kompletně dokončena a prodána. Druhá etapa zahrnuje výstavbu venkovního vyhřívaného bazénu se saunou. Třetí etapa, jež je aktuálně v přípravě, počítá s výstavbou čtyř zbylých bytových domů a rekonstrukcí stávajícího cihlového objektu (dům E) včetně rozšíření o wellness, gastronomickou část a turistické informační centrum Bublava. 

1. ETAPA - PRODÁNO!
Tento zkolaudovaný bytový dům (A) by se dal charakterizovat jako komorní, jelikož disponuje pouhými 10 novými byty včetně 65 parkovacími místy, které si majitelé bytů mohou koupit nebo pronajmout. Již v roce 2018 byl tento dům spolu s celým areálem napojen na plyn, kanalizaci, včetně všech sítí. V roce 2019 byl areál následně napojen na obecní vodovod a bylo dostavěno parkoviště. Všechny apartmány jsou kompletně dokončeny, včetně kuchyňských linek, a prodány. Jejich využití není podmíněno dalšími etapami.

O domech
Domy v energetické třídě B (93, 730 MWh / rok) jsou stavěny klasickou technologií z pálených tvarovek Heluz, s monolitickými stropy a schodišti, zateplením provětrávané fasády, minerální vatou a hloubkově impregnovanými prkny. Veškeré prvky na fasádě, střeše a balkónech jsou bezúdržbové, ocel je žárově zinkována a okna jsou plastová. Společná kotelna pro dodávku tepla a TUV je osazena jedním z nejlepších kondenzačních plynových kotlů současnosti - Vitocrosal od firmy Viessmann. Každý byt má samostatné měření vody a tepla s možností ovládání pomocí GSM mobilní technologie (dokoupení ovladače). K dispozici je společná TV anténa a Wi Fi připojení.

O bytech

Byty jsou kompletně dokončeny a prodány. Ke každému bytu patří balkón nebo terasa (s výjimkou bytu s arkýřem), sklep a podíl na společné kolárně, která může být v zimních měsících využita jako lyžárna. Ke každému bytu je navíc možné dokoupit si jedno parkovací stání za 70 000,- Kč včetně DPH, nebo si jej pronajmout za 700,- měsíčněStandardní vybavení obsahuje kuchyňskou linku včetně lednice, myčky, varné desky, trouby, mikrovlnné trouby, světel v koupelně a na toaletách. 

ETAPIZACE

etapy

1. ETAPA - PRODÁNO!

Bytový dům A je již dokončen a zkolaudován. K této etapě přísluší 65 parkovacích míst.

2. ETAPA
V této etapě bude pro budovu A postaven venkovní vyhřívaný bazén a sauna. Začátek výstavby je naplánován na květen 2020.

3. ETAPA
Objektům B,C, D1, D2 a E bylo vydáno územní rozhodnutí a aktuálně se dokončuje dokumentace pro stavební povolení.
Předpoklad vydání stavebního povolení je červen 2021.

 
Vizualiace - Apartmány Bublava v nízkoenergetickém standardu
Vizualizace 1. etapy projektu Ski Apartmány Bublava
Vizualizace celého komplexu Ski Apartmánů Bublava
Vizualizace terasy apartmánu na Bublavě
Parkování možné v blízkosti projektu Ski Apartmánu Bublava
Vizualizace apartmánů Bublava - pohled na sjezdovku
Bydlení na Bublavě - vizualizace
Vizualizace horských apartmánů Bublava
Ski Apartmány Bublava - vizualizace etap
Vizualizace obývacího pokoje Bublava
Vizualizace cesty k domu Ski Apartmány Bublava
Mapa projektu Ski Apartmány Bublava
Vzorový byt - kuchyně Ski Apartmány Bublava
Kuchyně bytu 1 v přízemí Ski Apartmány Bublava
Terasa bytu 1 - Ski Apartmány Bublava
Výhled z bytu na sjezdovku Ski Bublava
První etapa Ski Apartmány Bublava již dokončena
Lyžařský areál pár minut od Ski Apartmánů Bublava
Ski Apartmány Bublava - zkolaudované
Ski Apartmány Bublava k prodeji
Horské byty k prodeji na Bublavě
Byty k prodeji v Krušných horách
Byty ihned k nastěhování Bublava
×
Přihlášení
Pokud jste již poptali apartmán v minulosti, využijte náš zrychlený přístup. Vložte svůj email bez opětovné poptávky. Nebojte se, tento email nepoužijeme pro žádné marketingové účely, pokud jste nám neposkytli výslovný souhlas.

Poptávka
Poptávka Vám umožní vidět aktuální ceny a nabídky v projektu Apartmány Bublava.
 
Položky označené * jsou pro poptávku povinné
 
 
 
×

obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.ski-apartmany-bublava.cz je společnost MaM REALITY, s.r.o. se sídlem Vyskočilova 1326/5, 140 00 Praha 4 Michle, IČ: 44851138 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.ski-apartmany-bublava.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

omezení odpovědnosti provozovatele

Obsah internetových stránek www.ski-apartmany-bublava.cz má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního úkonu směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv případné škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.ski-apartmany-bublava.cz. Tyto podmínky vydává společnost MaM REALITY, s.r.o. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 4. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, společností MaM REALITY, s.r.o. se sídlem Vyskočilova 1326/5, 140 00 Praha 4 Michle, IČ: 44851138, která je provozovatelem stránek www.ski-apartmany-bublava.cz, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 7186 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce

Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.