menu mobile
 
5 7 6 8 1 2 3 4

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Pořiďte si druhé bydlení v Krušných horách,
poblíž lyžařské sjezdovky
a kousek od německého městečka Klingenthal.

Vítejte ve Ski Apartmány Bublava
Nově vznikající horský apartmánový resort u sjezdových tratí .
65 parkovacími místy, wellness a restaurací.

O projektu


Vizualizace apartmánů Bublava u lyžařské sjezdovky

Projekt Ski Apartmány Bublava vám nabídne horské bydlení v kvalitním standardu. Tento komplex sestává z pěti apartmánových - bytových domů (A, B, C, D1, D2) rozdělených do tří etap. První z nich (budova A) je již kompletně dokončena a prodána. Druhá etapa zahrnuje výstavbu venkovního vyhřívaného bazénu se saunou. Třetí etapa, jež je aktuálně v přípravě, počítá s výstavbou čtyř zbylých bytových domů a rekonstrukcí stávajícího cihlového objektu (dům E) včetně rozšíření o wellness, gastronomickou část a turistické informační centrum Bublava. 

1. ETAPA - PRODÁNO!
Tento zkolaudovaný bytový dům (A) by se dal charakterizovat jako komorní, jelikož disponuje pouhými 10 novými byty včetně 65 parkovacími místy, které si majitelé bytů mohou koupit nebo pronajmout. Již v roce 2018 byl tento dům spolu s celým areálem napojen na plyn, kanalizaci, včetně všech sítí. V roce 2019 byl areál následně napojen na obecní vodovod a bylo dostavěno parkoviště. Všechny apartmány jsou kompletně dokončeny, včetně kuchyňských linek, a prodány. Jejich využití není podmíněno dalšími etapami.

O domech
Domy v energetické třídě B (93, 730 MWh / rok) jsou stavěny klasickou technologií z pálených tvarovek Heluz, s monolitickými stropy a schodišti, zateplením provětrávané fasády, minerální vatou a hloubkově impregnovanými prkny. Veškeré prvky na fasádě, střeše a balkónech jsou bezúdržbové, ocel je žárově zinkována a okna jsou plastová. Společná kotelna pro dodávku tepla a TUV je osazena jedním z nejlepších kondenzačních plynových kotlů současnosti - Vitocrosal od firmy Viessmann. Každý byt má samostatné měření vody a tepla s možností ovládání pomocí GSM mobilní technologie (dokoupení ovladače). K dispozici je společná TV anténa a Wi Fi připojení.

O bytech

Byty jsou kompletně dokončeny a prodány. Ke každému bytu patří balkón nebo terasa (s výjimkou bytu s arkýřem), sklep a podíl na společné kolárně, která může být v zimních měsících využita jako lyžárna. Ke každému bytu je navíc možné dokoupit si jedno parkovací stání za 70 000,- Kč včetně DPH, nebo si jej pronajmout za 700,- měsíčněStandardní vybavení obsahuje kuchyňskou linku včetně lednice, myčky, varné desky, trouby, mikrovlnné trouby, světel v koupelně a na toaletách. 

ETAPIZACE

etapy

1. ETAPA - PRODÁNO!

Bytový dům A je již dokončen a zkolaudován. K této etapě přísluší 65 parkovacích míst.

2. ETAPA
V této etapě bude pro budovu A postaven venkovní vyhřívaný bazén a sauna. Začátek výstavby je naplánován na květen 2020.

3. ETAPA
Objektům B,C, D1, D2 a E bylo vydáno územní rozhodnutí a aktuálně se dokončuje dokumentace pro stavební povolení.
Předpoklad vydání stavebního povolení je červen 2021.

 
Vizualiace - Apartmány Bublava v nízkoenergetickém standardu
Vizualizace 1. etapy projektu Ski Apartmány Bublava
Vizualizace celého komplexu Ski Apartmánů Bublava
Vizualizace terasy apartmánu na Bublavě
Parkování možné v blízkosti projektu Ski Apartmánu Bublava
Vizualizace apartmánů Bublava - pohled na sjezdovku
Bydlení na Bublavě - vizualizace
Vizualizace horských apartmánů Bublava
Ski Apartmány Bublava - vizualizace etap
Vizualizace obývacího pokoje Bublava
Vizualizace cesty k domu Ski Apartmány Bublava
Mapa projektu Ski Apartmány Bublava
Vzorový byt - kuchyně Ski Apartmány Bublava
Kuchyně bytu 1 v přízemí Ski Apartmány Bublava
Terasa bytu 1 - Ski Apartmány Bublava
Výhled z bytu na sjezdovku Ski Bublava
První etapa Ski Apartmány Bublava již dokončena
Lyžařský areál pár minut od Ski Apartmánů Bublava
Ski Apartmány Bublava - zkolaudované
Ski Apartmány Bublava k prodeji
Horské byty k prodeji na Bublavě
Byty k prodeji v Krušných horách
Byty ihned k nastěhování Bublava
×

obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.ski-apartmany-bublava.cz je společnost MaM REALITY, s.r.o. se sídlem Vyskočilova 1326/5, 140 00 Praha 4 Michle, IČ: 44851138 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.ski-apartmany-bublava.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

omezení odpovědnosti provozovatele

Obsah internetových stránek www.ski-apartmany-bublava.cz má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního úkonu směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv případné škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.ski-apartmany-bublava.cz. Tyto podmínky vydává společnost MaM REALITY, s.r.o. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 4. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, společností MaM REALITY, s.r.o. se sídlem Vyskočilova 1326/5, 140 00 Praha 4 Michle, IČ: 44851138, která je provozovatelem stránek www.ski-apartmany-bublava.cz, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 7186 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce

Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.