menu mobile
 

INFORMACE O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 1. Společnosti MaM REALITY s.r.o., IČ 44851138, se sídlem Vyskočilova 1326/5, 140 00 Praha 4 Michle (dále jen „Správce“), ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady /EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“), zpracovávala tyto osobní údaje:
  a) jméno a příjmení
  b) emailovou adresu
  c) telefon


 2. Jméno, příjmení, emailovou adresu a telefon je nutné zpracovat pro vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce nebo za účelem odpovědi na Vámi vznesený dotaz. Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Tyto osobní údaje budou společností MaM REALITY s.r.o. zpracovávány po dobu jednání o uzavření smlouvy mezi vámi a MaM REALITY s.r.o., nejdéle 1 rok od Vaší poptávky, pokud neudělíte souhlas k dalšímu zpracování.


 3. Zpracování osobních údajů je prováděno společností MaM REALITY s.r.o. tedy Správcem osobních údajů.


 4. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  a)       požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  b)      požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  c)       vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  d)      požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě,
  e)      v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

×
Anmeldung
Für Preisinfo oder Pläne herunterladen müssen Sie sich zuerst registrieren. Wir bitten Sie um die Registrierung, vielen Dank.

Registrierung
Die Registrierung ermöglicht Ihnen die Ansicht der aktuellen Preise und Angebote im Projekt Ski Appartements Bublava.
 
Diese Pflichtfelder* füllen Sie bitte bei der Registrierung aus.
 
 
 
×